Up To 80% Off golddual.com.Recommended Reading watcheswild.com.his explanation cheap replica watches under $50.visit their website www.rolexreplica-watch.net.visit this site right here imitacionrelojes.look at this website fake rolex.find the best richard mille replica watch.High Quality replica richard mille.check that swiss replica watches.site web high quality rolex replica.go to this site replica watches for sale in usa.this post https://www.ticketswatches.com/.visit the site replica watch.useful site breitling bentley replica.Hot omega replica watches.these details replica tag heuer.recommended you read richardmillebest.com.click now petswatches.com.you can try here bell and ross replica watches.
  • UWAGA ! Prowadzimy zapisy pacjentów w Przychodni Lekarzy Rodzinnych KWNMed, ul.Pelplińska 139 w Fordonie i na ul.Gajowej 17 ! ZAPRASZAMY 9.00–18.00 !

  • REJESTRACJA on-line zawieszona na czas pandemii !  Aktualna - telefoniczna rejestracja porad i teleporad !

Strona główna > Lekarz koordynujący prace w przychodniach

Lekarz koordynujący prace w przychodniach

Lek. med. Katarzyna Wysocka-Nowakowska, specjalista medycyny rodzinnej

Lekarz koordynujący pracę personelu medycznego w  przychodniach wchodzących w skład „NZOZ Katarzyna Wysocka-Nowakowska” w Bydgoszczy. Absolwentka Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej im. Ludwika Rydygiera w Bydgoszczy. Pracuje w zawodzie lekarza od 1992 roku. W 1996 roku ukończyła szkolenie specjalizacyjne uzyskując tytuł specjalisty w dziedzinie Medycyny Rodzinnej. Jest jednym z trzech pierwszych lekarzy rodzinnych w Bydgoszczy. W 1997 roku rozpoczęła pracę w „Przychodni Bydgoszcz – Wschód”, która została przekształcona w 1999 roku w „Przychodnię Lekarza Rodzinnego”, a następnie w „NZOZ Katarzyna Wysocka-Nowakowska”. Z wielkim zaangażowaniem i życzliwością służy wiedzą i otacza troskliwą opieką zarówno dzieci jak i dorosłych. Od ponad 30 lat, niezmiennie, cieszy się opinią doskonałej lekarki, która ma bardzo dobry kontakt z pacjentami. Prowadzi szkolenie lekarzy – rezydentów i jest ich kierownikiem podczas szkolenia w ramach specjalizacji z zakresu Medycyny Rodzinnej (uprawnienia od 2003r.).

 

 

NZOZ

KATARZYNA WYSOCKA-NOWAKOWSKA

NFZ - Narodowy Fundusz Zdrowia

REJESTRACJA TELEFONICZNA

Przychodnia ul. Pelplińska 139
poniedziałek - piątek: 8.00-18.00
tel. 52 586 30 87

Przychodnia ul. Gajowa 17
poniedziałek - piątek: 8.00-18.00
tel. 52 375 80 23

Przychodnia ul. Fordońska 199
poniedziałek - piątek: 8.00-14.00
tel. 52 342 16 48